Ranking szczoteczek sonicznych – polecane modele

Szczoteczki soniczne zdobywają coraz to większe uznanie. Urządzenia te są nieocenione, jeśli chodzi o dokładność codziennego czyszczenia zębów i dbanie o zdrowie dziąseł. Dlatego, mając na uwadze utrzymanie odpowiedniej higieny ustnej, warto rozważyć ich zakup. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych modeli szczoteczek sonicznych Oclean. Naszej marki, która wyróżnia się innowacyjnością i zaawansowaniem technologicznym (m.in. wykorzystujemy sztuczną inteligencję)w swoich produktach w efekcie oferujemy szczoteczki soniczne, spełniające funkcję spersonalizowanego asystenta codziennej higieny jamy usntnej. Sprawdź ranking szczoteczek sonicznych Oclean i wybierz najlepszy model dopasowany do Twoich potrzeb! O pozycjach danych modeli zdecydowały poniższe parametry: liczba ruchów sonicznych na minutę, silnik, czas pracy baterii i czas ładowania, rodzaj ładowania, dostępność analizy jakości mycia na kolorowym wyświetlaczu korpusu szczoteczki, design, liczba wariantów kolorystycznych, akcesoria w zestawie, głośność pracy (w dB), aplikacja mobilna, rodzaj powłoki szczoteczki, programy mycia i możliwość ich dostosowania do własnych preferencji, czujnik nacisku, obecność wyświetlacza dotykowego, cena, a także zastosowane innowacje. 

Szczoteczka Oclean X Ultra otwiera nasz ranking jako najlepsza szczoteczka soniczna marki Oclean. Ta nowość w ofercie Oclean stanowi rewolucję na rynku najlepszych szczoteczek sonicznych. Model X Ultra wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami i zaawansowaną technologią, która ma na celu zapewnienie użytkownikowi najwyższego poziomu higieny jamy ustnej. 

Przewodnictwo głosowe AI

Jedną z kluczowych cech Oclean X Ultra jest jej inteligentne przewodnictwo głosowe AI, które oferuje instrukcje szczotkowania w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, użytkownik jest informowany o: Nadmiernym nacisku

Szczoteczka za pośrednictwem głosowego przewodnictwa kostnego AI informuje o zbyt silnym nacisku, co zmniejsza ryzyko podrażnień. Opcja ta może być wyłączona za pomocą aplikacji. W momencie zbyt dużego nacisku, pierścień podstawy urządzenia zmienia kolor na czerwony.

Konieczności zmiany obszaru szczotkowania

W przypadku zbyt długiego mycia tych samych miejsc, Oclean X Ultra zasugeruje zmianę na inny obszar, aby zapewnić dokładne oczyszczenie wszystkich stref jamy ustnej.

Zbyt szybkim myciu

W przypadku zbyt szybkiego przesuwania szczotki, urządzenie wyda komunikat głosowy, zachęcając do zwolnienia tempa dla uzyskania lepszego efektu czyszczenia i zminimalizowania ryzyka podrażnień tkanek miękkich w jamie ustnej.  

Nowy silnik MAGLEV 3.0

Wyposażona w ulepszony silnik MAGLEV 3.0, z systemem TurboClean, szczoteczka Oclean X Ultra jest w stanie wykonywać do 84 000 ruchów na minutę, zapewniając tym samym niezrównaną skuteczność usuwania osadu i płytki nazębnej. Utrzymuje stałą moc na każdym poziomie naładowania szczoteczki. Zastosowana technologia pozwala na pracę urządzenia do 40 dni na jednym ładowaniu (biorąc pod uwagę szczotkowanie 2 x dziennie przez 2 minuty), co jest możliwe dzięki indukcyjnemu systemowi ładowania. Co więcej, w zestawie znajdziemy również funkcjonalne etui podróżne z opcją ładowania USB-C, które pomieści zarówno szczoteczkę, jak i 2 końcówki. 

(* w porównaniu ze zwykłym silnikiem sonicznym Oclean, indywidualne wyniki mogą się różnić. Dane opierają się na wynikach testów Oclean Lab)

Inteligentny ekran dotykowy na korpusie szczoteczki

Oclean X Ultra wyposażona jest również w zaawansowany, interaktywny ekran dotykowy, który ułatwia dostęp do spersonalizowanych raportów jakości mycia zębów oraz sugestii dotyczących poprawy nawyków szczotkowania. Użytkownik ma możliwość wyboru spośród pięciu programów mycia dostosowanych do indywidualnych potrzeb, w tym programów dla wrażliwych dziąseł, wybielania, trybu “porannego” czy “wieczornego” a także tryb spersonalizowany.

Spersonalizowane raporty i sugestie asystenta AI

W zaktualizowanej aplikacji Oclean Care+ znajdują się się spersonalizowane i rozbudowane raporty oraz porady asystenta AI, dzięki którym dbanie o zdrowie jamy ustnej będzie wygodniejsze, łatwiejsze i bardziej skuteczne.

Koniczynka szczotkowania

Nowością w produkcie jest też koniczynka szczotkowania Oclean, która informuje o średnich wynikach czasu szczotkowania, liczbie wykonanych szczotkowań oraz generuje średni wynik. Wszystko dla lepszej kontroli i wyższej jakości codziennej higieny jamy ustnej – zawsze pod ręką!

Natychmiastowy raport na wyświetlaczu szczoteczki

Oclean X Ultra przedstawia efekty mycia zębów natychmiast po zakończeniu szczotkowania, prezentując wyniki na kolorowym wyświetlaczu na korpusie szczoteczki. Dzięki zaawansowanej technologii, szczoteczka dokonuje analizy jakości mycia ośmiu różnych stref w jamie ustnej, a po zakończeniu czyszczenia, przedstawia szczegółowe informacje zwrotne bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia. Interpretacja wyników jest intuicyjna: czerwony kolor wskazuje na obszary, które wymagają dodatkowego szczotkowania, żółty sugeruje miejsca niewystarczająco oczyszczone, natomiast biały sygnalizuje o prawidłowo wyszczotkowanej strefie.

3 końcówki szczoteczki z serii Ultra w zestawie - do różnych potrzeb

W zestawie Oclean X Ultra znajdują się 3 końcówki szczoteczki z serii Ultra: 

 • Ultra Clean – skutecznie usuwa płytkę nazębną każdego dnia. 
 • Ultra White – czyści efektywnie, do tego usuwa osad i płytkę nazębną, które odpowiadają za powstawanie kamienia nazębnego. 
 • Ultra Gum Care – precyzyjnie i delikatnie czyści zęby oraz dziąsła. 
Zobacz też:  Jaka szczoteczka do zębów będzie najlepsza?

Końcówki z serii Ultra czyszczą skuteczniej przestrzenie międzyzębowe niż zwykłe końcówki Oclean. Ich wyjątkowa technologia Flex Fit zapewnia elastyczność i docieranie bez ograniczeń nawet do trudno dostępnych miejsc. A gumowa powłoka końcówek z serii Ultra zapewnia dodatkową ochronę szkliwa i linii dziąseł, podnosząc tym samym standardy higieny jamy ustnej.

Co jeszcze znajdziemy w zestawie Oclean X Ultra?

W zestawie Oclean X Ultra znajduje się rękojeść szczoteczki dostępna w dwóch kolorach – miętowym lub czarnym (z powłoką hydrofobową), trzy końcówki szczoteczki z serii Ultra, magnetyczny uchwyt ścienny, ładowarka indukcyjna i etui podróżne z funkcją ładowania oraz diodą sygnalizującą ładowanie, a także instrukcja obsługi. 

Oclean X Ultra to kompleksowe rozwiązanie dla osób poszukujących szczoteczki sonicznej, która zapewni nie tylko efektywne, ale i bezpieczne czyszczenie zębów, przy jednoczesnej ochronie dziąseł i szkliwa. Cena zestawu Oclean X Ultra wynosi 649 zł, co klasyfikuje model na najwyższej półce cenowej w tym rankingu szczoteczek sonicznych.Brakuje mi dokładnie pokazania naszej sztucznej inteligencji.Programy ma każda szczoteczka nasza  ale tu chodzi też o to,że Ultra zbiera raporty i wsród programów proponowanych nadaje nam”podsuwa nam” ten wląsciwy dedykowny dla nas.

Sprawdź: Oclean X Ultra

2 miejsce: Oclean X Pro Digital

Oclean X Pro Digital zajmuje drugie miejsce w rankingu szczoteczek sonicznych Oclean. Reprezentuje ona szczytowe osiągnięcia w dziedzinie higieny jamy ustnej, oferując użytkownikom nie tylko wyjątkową skuteczność czyszczenia, ale i unikalne funkcjonalności. Wyposażona w opatentowany silnik MAGLEV, generuje do 84 000 ruchów na minutę, co zapewnia niezrównane czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii, Oclean X Pro Digital minimalizuje stratę mocy, jednocześnie zwiększając efektywność szczotkowania dzięki większemu zakresowi ruchu główki szczoteczki (w porównaniu ze zwykłym silnikiem sonicznym Oclean).

Jedną z kluczowych innowacji jest możliwość uzyskania natychmiastowego raportu na wyświetlaczu szczoteczki tuż po zakończeniu czyszczenia, a także możliwość uzupełnienia szczotkowania pominiętych miejsc dzięki tylko jednemu kliknięciu. Funkcja ta dostarcza wizualizację czyszczenia podzielonego na 8 stref jamy ustnej, umożliwiając szybką korektę pominiętych miejsc. Jeśli ogólny wynik szczotkowania będzie mniejszy niż 90%, szczoteczka zaproponuje uzupełnienie szczotkowania, aby domyć pominięte strefy jednym przyciskiem. Zaawansowany algorytm określi optymalny czas potrzebny na dokładne szczotkowanie dodatkowe, bazując na początkowej ocenie czyszczenia.

Połączenie z aplikacją Oclean Care+ rozszerza możliwości szczoteczki, oferując spersonalizowane raporty i ustawienia, co stanowi idealne uzupełnienie dla codziennej higieny jamy ustnej.

Oclean X Pro Digital charakteryzuje się także wydajnością, zapewniając do 30 dni użytkowania po jednym ładowaniu. Długość pracy baterii, wodoszczelność potwierdzona certyfikatem IPX7 oraz ergonomiczny design czynią ją niezwykle praktycznym narzędziem do codziennego użytku. Dodatkowo, szczoteczka jest wyposażona w dwie końcówki z włóknem DuPont, oferując optymalne rozwiązania zarówno do usuwania osadu, jak i do delikatnego ale też skutecznego czyszczenia. 

 • Końcówka o standardowym rozmiarze przeznaczona jest do zapobiegania osadzania się kamienia nazębnego. Dzięki kształtowi „W” lepiej dopasowuje się do kształtu zębów, posiada też gumową powierzchnię do czyszczenia języka. 
 • Mniejsza o 15 proc. końcówka wykonana z silikonu oraz posiadająca o 20 proc. bardziej miękkie włókna, dodatkowo wzbogacone fluorem, sprawdzi się idealnie do delikatnego czyszczenia trudno dostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych.

X Pro Digital dostępny jest w 4 wariantach kolorystycznych (złotym, srebrnym, fioletowym, granatowym). Model ten wyróżnia się nowoczesnym designem i cichą pracą, Oclean X Pro Digital dostarcza wyrafinowanej estetyki i komfortu użytkowania, jednocześnie zapewniając wygodne przechowywanie dzięki magnetycznemu uchwytowi ściennemu pełniącemu również funkcję ładowarki. To zaawansowane urządzenie dbające o zdrowie jamy ustnej, dostosowujące się do indywidualnych potrzeb i preferencji. X Pro Digital można też kupić w zestawie z etui z funkcją ładowania. Cena tego modelu (299 zł) jest zdecydowanie niższa niż lidera zestawienia, co może stanowić atrakcyjną alternatywę dla osób szukających najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Sprawdź: Oclean X Pro Digital

3 miejsce: Oclean X Pro Elite

Oclean X Pro Elite zajmuje trzecie miejsce na podium w rankingu najlepszych szczoteczek sonicznych Oclean. Model ten definiuje nowe standardy w dziedzinie higieny jamy ustnej, łącząc w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z praktycznymi funkcjami, które znacząco ułatwiają codzienną pielęgnację. Kluczowym atutem tej szczoteczki jest zaawansowany silnik Maglev, który generuje do 84 000 sonicznych ruchów na minutę, zapewniając tym samym niezrównaną efektywność usuwania osadu, bakterii i resztek pokarmu. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko umożliwia dokładne oczyszczanie zębów, ale również jest delikatne dla dziąseł i szkliwa. Drugim wyróżnikiem jest niezwykle cicha praca – na poziomie poniżej 45 dB – usłyszysz różnicę!

Szczoteczka Oclean X Pro Elite wyposażona jest w inteligentny wyświetlacz, który po każdym użyciu prezentuje dokładną analizę szczotkowania, dzieląc jamę ustną na 8 stref i wskazując, które obszary zostały dokładnie oczyszczone, a które wymagają dalszej uwagi. To unikatowe rozwiązanie zapewnia użytkownikowi bezpośrednią informację zwrotną i pomaga w zwiększeniu skuteczności codziennej rutyny higienicznej.

Dodatkowo, dzięki połączeniu z aplikacją przez Bluetooth, Oclean X Pro Elite oferuje użytkownikom szereg spersonalizowanych opcji i raportów, w tym:

 • Analizy dotyczące jakości, czasu oraz regularności mycia zębów.
 • Personalizowane ustawienia szczoteczki, pozwalające na dostosowanie programu mycia do indywidualnych preferencji i potrzeb.
 • Monitorowanie stanu baterii i zużycia końcówek, co umożliwia terminową wymianę i utrzymanie optymalnej efektywności mycia.
Zobacz też:  Szczoteczka magnetyczna czy soniczna – która jest lepsza?

Oclean X Pro Elite jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swoje funkcje, ale również ze względu na możliwość dostosowania intensywności pracy do osobistych preferencji, oferując aż 32 poziomy intensywności. Dzięki temu każdy użytkownik może znaleźć idealne ustawienia dla siebie, ciesząc się jednocześnie skutecznym, ale jednocześnie bezpiecznym dla jamy ustnej myciem. To sprawia, że Oclean X Pro Elite jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących kompleksowego rozwiązania w zakresie higieny jamy ustnej, gwarantującego zdrowy uśmiech na co dzień. Cena tego modelu to również 299 zł, jak w przypadku szczoteczki z drugiego miejsca rankingu, co klasyfikuje produkty na tej samej półce cenowej. 

Sprawdź: Oclean X Pro Elite

4 miejsce: Oclean X Pro

Oclean X Pro zajmuje kolejne miejsce w rankingu najlepszych szczoteczek sonicznych Oclean. To zaawansowana szczoteczka soniczna wyposażona w potężny silnik Maglev, zapewnia – tak jak pierwsi trzej zwycięzcy tego zestawienia – do 84 000 ruchów na minutę, co gwarantuje niezrównaną efektywność w usuwaniu osadu nazębnego i resztek pokarmu. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się doskonale wyszczotkowanymi zębami i zdrowszymi dziąsłami, minimalizując ryzyko wystąpienia próchnicy i kamienia nazębnego.

Oclean X Pro wyróżnia wbudowany inteligentny wyświetlacz, który w realnym czasie analizuje sposób szczotkowania, pokazując na ekranie obszary dokładnie umyte oraz te, które wymagają dodatkowej uwagi. Wyświetlacz, tak ja we wcześniej przedstawionych modelach, przedstawia model uzębienia podzielony na 8 stref, z których każda jest oznaczona kolorem w zależności od stopnia czystości, zapewniając użytkownikowi bezpośrednią informację zwrotną i motywując do dokładniejszego mycia.

Dodatkowo, dzięki aplikacji Oclean, użytkownicy mają dostęp do personalizowanych ustawień szczoteczki, mogą analizować szczegółowe raporty dotyczące jakości, czasu i regularności mycia zębów oraz otrzymują cenne wskazówki, jak ulepszyć swoją rutynę. Możliwość dostosowania trybu pracy, czasu i intensywności szczotkowania do indywidualnych potrzeb użytkownika stanowi kolejny krok w personalizacji higieny jamy ustnej.

Szczoteczka Oclean X Pro nie tylko zapewnia wyjątkową skuteczność czyszczenia, ale jest również bardzo praktyczna w codziennym użyciu. Dzięki długiej żywotności baterii, która pozwala na 30 dni pracy na jednym ładowaniu, oraz magnetycznemu uchwytowi ściennemu, który pełni również funkcję ładowarki, urządzenie to łączy w sobie wygodę i efektywność. Oclean X Pro to idealny wybór dla osób, które chcą mieć pewność, że ich zęby są dokładnie czyste, przy jednoczesnym łagodnym działaniu na szkliwo i dziąsła. W dodatku szczoteczka jest dostępna w aż 4 wariantach kolorystycznych: różowym, zielonym, niebieskim oraz fioletowym. Cena modelu Oclean X Pro to zaledwie 249 zł, przez co jest bardzo atrakcyjna i stanowi dużą zaletę.

Sprawdź: Oclean X Pro

5 miejsce: Oclean X10

Oclean X10 zamyka nasz ranking najlepszych szczoteczek sonicznych. Jest innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie higieny jamy ustnej, zapewniającym kompleksowe i dogłębne czyszczenie zębów. Dzięki wykorzystaniu silnika Maglev, urządzenie osiąga do 80 000 ruchów na minutę, co umożliwia skuteczne usuwanie płytki nazębnej i bakterii, zapewniając użytkownikom uczucie nieskazitelnej czystości po każdym myciu. To zaledwie 4 000 mniej ruchów niż w przypadku pozostałych liderów zestawienia. Model ten, wyróżnia się unikalnym wyświetlaczem, który po każdym użyciu prezentuje szczegółową analizę mycia, podzieloną na 8 stref, umożliwiając tym samym identyfikację obszarów, które wymagają dodatkowej uwagi. W odróżnieniu do wymienionych konkurentów zestawienia, posiada fizyczne przyciski pod wyświetlaczem, co z pewnością będzie atutem dla osób, które nie przepadają za dotykowymi ekranami.

Kluczowe zalety szczoteczki Oclean X10 to:

 • Dokładna analiza mycia: kolorowy wyświetlacz szczoteczki pokazuje, jak dobrze wyszczotkowane są zęby, wskazując na czyste miejsca oraz te, które wymagają ponownego mycia.
 • Inteligentne doczyszczanie: unikalna funkcja pozwala na natychmiastowe uzupełnienie czyszczenia pominiętych obszarów jednym kliknięciem, co jest możliwe dzięki innowacyjnemu algorytmowi.
 • Wyjątkowa wytrzymałość baterii: Oclean X10 oferuje do 60 dni pracy na jednym ładowaniu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla osób często podróżujących. Jest to najdłuższy czas pracy spośród wszystkich modeli w rankingu. 
 • Skuteczne i bezpieczne mycie: duża liczba ruchów sonicznych na minutę gwarantuje skuteczność czyszczenia przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla dziąseł i szkliwa.
 • Interaktywna informacja zwrotna: wyświetlacz prezentuje emoji, które w prosty i zrozumiały sposób informują o jakości wykonanego mycia. Ta wyjątkowa funkcja zwiększa motywację do szczotkowania i nie znajdziemy jej w innych modelach tego zestawienia.. 

Dodatkowo, szczoteczka X10 posiada 5 programów i 5 poziomów intensywności, co pozwala na dostosowanie mycia do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Zaawansowane funkcje, takie jak timer i przypomnienie o zmianie strefy mycia, wspierają prawidłowe nawyki higieniczne, a certyfikat IPX7 gwarantuje wodoszczelność urządzenia. Dzięki technologii WhisperClean, szczotkowanie jest nie tylko efektywne, ale również niesłychanie ciche. Oclean X10 to przemyślane połączenie funkcjonalności, komfortu i estetyki, gwarantujące zdrowy uśmiech i wygodę użytkowania każdego dnia.

Oclean X klasyfikuje się na tej samej półce cenowej, co Oclean X Pro (249 zł). Ponadto oferuje najdłuższy – ze wszystkich modeli w zestawieniu – czas pracy na jednym naładowaniu (60 dni). Produkt jako jedyny w zestawieniu nie posiada integracji z aplikacją. Może to być jednak plus dla osób, które nie korzystają ze smartfonów lub nie potrzebują tego typu rozszerzeń.    

Zobacz też:  Miękka końcówka szczoteczki do zębów - idealna dla wrażliwych zębów

Sprawdź: Oclean X 10

Podsumowanie

Nasz ranking szczoteczek sonicznych prezentuje modele, które zyskały uznanie wśród użytkowników dzięki swojej popularności oraz funkcjonalności i innowacyjności. Pragniemy zaproponować wybór urządzeń w różnych przedziałach cenowych, od około 250 zł do ponad 600 zł, aby każdy, niezależnie od dostępnego budżetu, mógł znaleźć coś dla siebie. Oferujemy zarówno szczoteczki wyposażone w bogate innowacyjne funkcje, jak i prostsze modele, a także z atrakcyjnymi dodatkami jak np.  praktyczne etui podróżne z opcją ładowania. Zachęcamy do rozważenia, które z dostępnych technologii i opcji najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Życzymy trafnego wyboru wśród polecanych szczoteczek sonicznych! Jeśli jeszcze zastanawiasz się, jaką szczoteczkę soniczną wybrać i masz  dodatkowe pytania lub potrzebujesz konsultacji to zapraszamy do kontaktu: https://oclean.pl/kontakt/

Oclean X Ultra Oclean X Pro Digital Oclean X Pro Elite Oclean X Pro Oclean X10
Liczba ruchów na minutę: 84 000 84 000 84 000 84 000 80 000
Silnik: ulepszony silnik MAGLEV 3.0 z algorytmem TurboClean silnik Maglev 2.0 silnik Maglev 1.0 silnik Maglev 1.0 silnik Maglev 1.0
Raport jakości mycia na szczoteczce: tak tak tak tak tak
Szczotkowanie uzupełniające pominiętych miejsc włączane jednym kliknięciem: x tak x x tak
Wyświetlacz dotykowy: tak tak tak tak nie - kolorowy wyświetlacz, sterowanie za pomoca przycisków
Czas pracy baterii (w dniach)*: 40 30 35 30 60
Czas ładowania (w godzinach): 4,5 3 3,5 2 3,5
Rodzaj ładowania: Ładowanie indukcyjne, Etui podróżne z funkcją ładowania przez USB-C Baza ładująca: uchwyt ścienny i ładowarka 2 w 1, kabel micro USB Ładowanie bezprzewodowe indukcyjne w technologii Wireless Qi Quick Charge Baza ładująca: uchwyt ścienny i ładowarka 2 w 1, kabel micro USB Kabel USB-C
Głośność (w dB): <45 (program nieograniczone czyszczenie),pozostałe <55 <55 <45 60 45
Czujnik nacisku: tak: w szczoteczce (komunikat głosowy + świetlny) i w aplikacji x tak, aktywowany w aplikacji tak, aktywowany w aplikacji x
Innowacje: - instrukcja szczotkowania w czasie rzeczywistym
- przewodnictwo głosowe AI
- redukcja mocy szczoteczki zapobiegająca rozpryskiwaniu pasty
- porady asystenta AI w zaktualizowanej aplikacji Oclean Care+
- koniczynka szczotkowania informuje o średnich wynikach
- nano technologia zapobiegająca zabrudzeniom
- przypomnienie o niskim poziomie naładowania baterii na ekranie szczoteczki
- życzenia świąteczne
- dedykowane i opatentowane końcówki z serii Ultra z technologią FlexiFit
- kompatybilna z Apple Health
- uzupełniające szczotkowanie pominiętych miejsc włączane jednym kliknięciem
- spersonalizowane plany szczotkowania i rozszerzone raporty w aplikacji Oclean Care+
- rangi szczotkowania dla kształtowania lepszych nawyków i życzenia świąteczne
- uchwyt ścienny i ładowarka 2 w 1
- kompatybilna z Apple Health
- analiza efektów mycia na wyświetlaczu szczoteczki
- automatyczne wybudzanie szczoteczki
- analiza efektów mycia na wyświetlaczu szczoteczki - analiza efektów mycia na wyświetlaczu szczoteczki
- uzupełniające szczotkowanie pominiętych miejsc włączane jednym kliknięciem
- interaktywna informacja zwrotna w postaci emoji
Programy mycia: 5 i dodatkowe w aplikacji: poranny, wieczorny, wrażliwe dziąsła (gum care), wybielanie, nieograniczone czyszczenie, spersonalizowany (po ustawieniu w aplikacji) 3 i wiele więcej w aplikacji: poranny, wieczorny, spersonalizowany 4: czyszczenie, delikatny, wybielanie, masaż 3: standardowe czyszczenie, wybielanie, masaż 5: czyszczenie, wybielanie, zęby wrażliwe (delikatny), masaż, polerowanie
Możliwości ustawienia spersonalizowanego programu: tak tak x x x
Timer: tak tak tak tak tak
Wodoszczelność: IPX7 IPX7 IPX7 IPX7 IPX7
Aplikacja: - raporty szczotkowania dzienne, tygodniowe i miesięczne
- proponowany profesjonalny plan higieny jamy ustnej
- przypomnienie o wymianie końcówki szczoteczki w aplikacji
- program ortodontyczny na różne okresy leczenia, w tym adaptacja, retencja
- dostęp do treści dotyczących pielęgnacji jamy ustnej
- status urządzenia
- dzienny, tygodniowy i miesięczny raport
- przypomnienie o wymianie końcówki szczoteczki w aplikacji
- status urządzenia
- proponowany plan szczotkowania
- dzienny, tygodniowy i miesięczny raport
- przypomnienie o wymianie końcówki szczoteczki w aplikacji
- status urządzenia
- proponowany plan szczotkowania
- dzienny, tygodniowy i miesięczny raport
- przypomnienie o wymianie końcówki szczoteczki w aplikacji
- status urządzenia
- proponowany plan szczotkowania
x
Łączność: Wi-Fi i Bluetooth Bluetooth Bluetooth Bluetooth x
Warianty kolorystyczne: 2: czarny, miętowy 4: srebrny, złoty, fioletowy, granatowy 1: wapienna szarość - kolor roku 2021 4: fioletowy, różowy, zielony, granatowy 3: szary, różowy, niebieski
Hydrofobowa i plamoodporna powłoka szczoteczki: tak x tak x x
Akcesoria w zestawie: - 3 opatentowane końcówki szczoteczki z serii Ultra: Ultra Clean, Ultra White oraz Ultra Gum Care
- etui podróżne z funkcją ładowania przez USB-C oraz diodą sygnalizującą ładowanie
- magnetyczny uchwyt ścienny
- ładowarka indukcyjna
- instrukcja obsługi
- 2 końcówki (kontrola kamienia oraz delicate care)
- magnetyczny uchwyt ścienny i ładowarka 2 w 1
- kabel ładujący
- instrukcja obsługi
- 1 końcówka
- ładowarka indukcyjna
- uchwyt ścienny
- silinkonowa nakładka na ładowarkę
- instrukcja obsługi
- 1 końcówka
- magnetyczny uchwyt ścienny i ładowarka 2 w 1
- kabel ładujący
- instrukcja obsługi
- 1 końcówka
- kabel ładujący USB-C
- uchwyt ścienny
- instrukcja obsługi
Cena (w zł, na dzień 23.03.2024): 649 299 299 249 249
Przeczytaj też:

Udostępnij wpis swoim znajomym!

Twitter
Facebook