Szczoteczki soniczne

Sprawdź nowoczesne i innowacyjne szczoteczki soniczne Oclean. Zadbaj o swoje zęby na najwyższym możliwym poziomie. Szczoteczka soniczna dedykowana jest wszystkim klientom, którzy oczekują maksymalnej dokładności i precyzji szczotkowania.

Rozwiń kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Szczoteczka soniczna co to

Tradycyjne szczoteczki elektryczne wykonują ruchy okrężne o częstotliwości do kilkunastu tysięcy ruchów na minutę. Szczoteczki soniczne to nowa generacja urządzeń, która wykorzystuje technologię fal dźwiękowych. Szczoteczka wykonuje precyzyjne ruchy wymiatające, co umożliwia dokładniejsze oczyszczenie trudnodostępnych miejsc, a także skuteczniejsze pozbycie się kamienia i płytki nazębnej. Nowoczesne szczoteczki soniczne umożliwiają częstotliwość nawet do 50,000 ruchów na minutę. Charakteryzują się również większą pojemnością akumulatora. To wszystko sprawia, że szczoteczki soniczne zapewniają maksymalna efektywność i funkcjonalność użytkowania.

Jak działa szczoteczka soniczna

Cechą rozpoznawczą wszystkich szczoteczek sonicznych jest wymiatający ruch włosia. W odróżnieniu od ruchu okrężnego pozwala on na lepsze oczyszczenie trudno dostępnych miejsc oraz okolic międzyzębowych. Ponadto, Dynamiczna Akcja Czyszcząca pozwala na wytworzenie mikrobąbelków, które oczyszczają miejsca niedostępne dla tradycyjnej szczoteczki. Imponujący jest także zakres pracy sięgający kilkudziesięciu tysięcy ruchów na minutę. Szczoteczki soniczne to bez wątpienia wybór gwarantujący najwyższą jakość i dokładność w codziennej higienie jamy ustnej.

Jaka szczoteczka soniczna – na co zwrócić uwagę?

Wyróżniamy kilka istotnych parametrów technicznych, w których modele szczoteczek sonicznych różnią się od siebie. Warto zapoznać się z najważniejszymi aspektami pracy urządzenia, aby wybrać model najlepiej dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb.

Najważniejsze zalety szczoteczek sonicznych

W opinii wielu stomatologów, szczoteczki soniczne gwarantują aktualnie najwyższą jakość czyszczenia i pielęgnacji zębów. To zasługa odpowiednich ruchów wymiatających o dużej częstotliwości, a także licznych funkcji ułatwiających nam prawidłowe czyszczenie. Dlaczego warto zdecydować się na wybór szczoteczki sonicznej? Oto najważniejsze zalety tych urządzeń:

Bezpieczeństwo i wygoda

Ruchy omiatające są w pełni bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł. Wymienne końcówki pozwalają dostosować twardość włosia, a także dobrać główkę, która lepiej spełni nasze oczekiwania: np. końcówka ułatwiająca wybielanie zębów.

Szczoteczka soniczna dla każdego

Szczoteczki soniczne mogą być wykorzystywane zarówno przez osoby dorosłe, jak również dzieci, których nie trzeba będzie dodatkowo namawiać na codzienną higienę jamy ustnej. To kompleksowe rozwiązanie, które gwarantuje maksymalną dokładność i komfort szczotkowania. Liczne tryby pracy oraz regulowana częstotliwość ruchów pozwoli każdemu użytkownikowi w pełni wykorzystać potencjał szczoteczki i dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Jak myć zęby szczoteczką soniczną?

Pomimo zastosowania zaawansowanej technologii w szczoteczkach sonicznych – sama ich obsługa nie jest skomplikowana. Urządzenie jest uniwersalne i może być używane nawet przez osoby starsze, które z nowoczesną technologią mają mało wspólnego. Jeśli chcesz poprawnie umyć zęby szczoteczką soniczną, podążaj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zmocz wodą główkę szczoteczki. Pasta do zębów na mokrej główce o wiele łatwiej się rozprowadzi.
  2. Nałóż na włosie główki szczoteczki pastę do zębów.
  3. Włóż szczoteczkę do ust. Ustaw ją pod kątem ok. 45 stopni i włącz.
  4. Szczotkuj zęby okrężnymi ruchami, według timera oraz planu szczoteczki. Staraj się nie dociskać urządzenia mocno do dziąseł. Szczoteczki Oclean, w zależności od modelu posiadają wbudowany czujnik nacisku.
  5. Po upływie programu, wyłącz urządzenie.
  6. Wypłucz jamę ustną wodą lub płynem do płukania.
  7. Umyj końcówkę szczoteczki.
  8. Odłóż urządzenie do stacji dokującej.

W porównaniu do tradycyjnej szczoteczki, szczoteczki soniczne są kilkaset razy skuteczniejsze. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego już dzisiaj zachęcamy Ciebie do przejrzenia naszych produktów na najlepsze szczoteczki soniczne.

Szczoteczki soniczne Xiaomi – sklep internetowy

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości szczoteczki soniczne Oclean od Xiaomi. Jest to doskonały produkt do pielęgnacji jamy ustnej. Niezwykłe włókna szczoteczki Pedex o przekroju diamentu oparte na technologii Dupont dotrą do wszystkich przestrzeni międzyzębowych. Dzięki temu utrzymasz biel zębów oraz higienę jamy ustnej na najwyższym poziomie. W naszej ofercie dostępne są, m.in takie produkty jak: soniczna szczoteczka Oclean SE, soniczna szczoteczka do zębów Oclean Air, czy też szczoteczki Oclean One. Ceny za szczoteczki soniczne Oclean w naszym sklepie internetowym zaczynają się już od 219zł. Sprawdź naszą ofertę na najlepsze szczoteczki do zębów. Znajdziesz u nas również główki szczoteczki i inne akcesoria, np. uchwyty ścienne.