Szczoteczka soniczna do 300 zł

szczoteczka soniczna do 300 zł

Zachodzisz w głowę skąd taka popularność szczoteczek sonicznych, skoro ich klasyczne wersje są z powodzeniem używane od zarania dziejów? Czy wiesz, że próchnica zębów jest coraz częściej uznawana za chorobę cywilizacyjną? To nie przypadek, obecnie szczoteczki manualne po prostu się nie sprawdzają. Soniczny odpowiednik szczoteczki do zębów jest dużo skuteczniejszy, a jego zakup nie musi oznaczać ogromnego wydatku. Sprawdź, jaka szczoteczka soniczna do 300zł jest warta Twojej uwagi!

Musisz pamiętać o tym, że dziś bardzo mocno zmieniły się nasze nawyki żywieniowe, a i jemy produkty, których dawniej nie było na rynku. Mnóstwo cukru, soli i wiele chemicznych dodatków – niestety to wszystko ma negatywny wpływ na zdrowie zębów. Niszczy szkliwo, sprzyja pojawianiu się kamienia i w konsekwencji prowadzi do próchnicy.

Oczywiście pomijamy tutaj brak jakiejkolwiek troski o higienę jamy ustnej. Oprócz mycia zębów powinno się regularnie chodzić na kontrole do stomatologa. Usunięcie próchnicy w początkowej fazie to zabieg wręcz kosmetyczny! Ważne jest jednak to, że szczoteczką mechaniczną nie jesteśmy w stanie dokładnie umyć zębów, usuwając z nich całą płytkę bakteryjną. Szczoteczki soniczne są o wiele efektywniejsze. Jak dowodzą wyniki licznych testów, produkt ten może usunąć nawet 100% płytki nazębnej.

Szczoteczki soniczne od Oclean do 300 zł – na jakiej zasadzie działają?

Z pozoru nie różnią się one aż tak bardzo od ręcznych odpowiedników. Również mają klasycznie wyglądającą główkę i tylko ich rękojeść jest sporo grubsza, ale nadal bardzo poręczna. Jej wielkość nie jest przypadkowa – to tam skrywa się serce tego produktu. Normalnie efektywność czyszczenia zębów jest zależna od intensywności ruchów, jakie wykonujemy szczoteczką. W modelu sonicznym większość pracy wykonuje za nas urządzenie.

Zobacz też:  Czy warto kupić szczoteczkę soniczną do zębów?

Nazwa „soniczna” nie jest przypadkiem, gdyż urządzenie faktycznie generuje fale ultradźwiękowe. Ich niska częstotliwość jest niesłyszalna dla człowieka, ale generuje drgania, które poprzez włosie przenoszone są na zęby. Tak, szczoteczka soniczna naprawdę czyści dźwiękiem! Włosie doskonale omiata powierzchnię, a elektronika i czujniki dbają o to, aby proces czyszczenia zębów był możliwie najbardziej efektywny.

Dlaczego szczoteczki soniczne tak skutecznie czyszczą zęby?

Fale dźwiękowe, o których wspominaliśmy, wychodzą dosłownie poza włosie szczoteczki. Okazuje się, że dobrej klasy modele czyszczą zęby nawet w obszarze około 4 mm od samej główki! Ultradźwięki wprawiają w drgania nie tylko włosie (swoją drogą prędkość oscylacji może wynosić nawet do 60 tysięcy drgań na minutę). Tajemnica skutecznego czyszczenia tkwi we wprawianiu w drgania cząsteczek wody wymieszanej z pastą.

Mieszanina ta znajduje się w każdym, nawet najdrobniejszym zakamarku naszych zębów. Ponieważ drgania wychodzą poza szczoteczkę, to oddziaływają również na przestrzenie, do których włosie fizycznie nie dociera. W efekcie soniczna moc usuwa zanieczyszczenia z przestrzeni między zębami i najbardziej odległych fragmentów naszego uzębienia. Nie ma w tym żadnej magii – to laboratoryjnie udowodnione działanie.

Szczoteczki soniczne, jak żadne inne, mogą usunąć nawet 100% płytki nazębnej, która jest podstawą do powstawania kamienia. Dzięki możliwości regulacji drgań mogą nie tylko czyścić, ale także wybielać. Co ważne, ta funkcja sprawia, że z powodzeniem mogą jej używać nawet osoby z nadwrażliwością czy chorymi dziąsłami.

SZCZOTECZKA SONICZNA DO 300 ZŁ - SZCZOTECZKI OCLEAN

Zakup szczoteczek sonicznych

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Oclean w Polsce. 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz w 100% oryginalne produkty.  Zapewniamy szybką dostawę z Polski oraz udzielamy gwarancji.

Za te pieniądze dostaniesz nawet urządzenie ze wbudowanym wyświetlaczem, rozbudowanym zestawem czujników, potężną baterią i ogromnymi możliwościami konfiguracji. Wysokiej jakości, markowe szczoteczki Oclean możesz w świetnych cenach zamawiać w naszym sklepie internetowym. W tym przedziale cenowym szczególnie polecamy modele Oclean X Pro Elite, Oclean X Pro oraz Oclean X10. Chcesz wiedzieć, co oferują i dlaczego warto się na nie zdecydować? Sprawdź już teraz

Czy każdy może używać szczoteczki sonicznej?

Produkty te są dedykowane wszystkim osobom, które mają więcej niż 3 lata! Tak, nawet tak małe dzieci mogą z nich korzystać. W ich przypadku trzeba jedynie postawić na model, który umożliwia znaczące obniżenie częstotliwości drgań.

W przypadku dorosłych aktualny stan uzębienia nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Co bardzo istotne, szczoteczki te są wręcz idealne dla osób, które miały leczone zęby. Są wyjątkowo delikatne dla wszelkich wypełnień, implantów oraz sztucznych szczęk. Świetnie nadają się również dla ludzi borykających się z nadwrażliwością zębów lub chorobami dziąseł. Są bezpieczne i nie wymagają stosowania specjalistycznych past.

Przeczytaj też:

Udostępnij wpis swoim znajomym!

Twitter
Facebook