W parze przyjemniej.
I taniej!

W parze przyjemniej. I taniej!

Przy zakupie szczoteczki X Pro
drugą dostaniesz do 50% taniej.

Wybierz szczoteczkę w swoim typie. Zapewnij sobie i partnerowi/partnerce komfort, który pozwoli Wam w pełni cieszyć się swoją bliskością.

Zero pominiętych miejsc
100% czystości dla 100% pewności

Jak wyobrażasz sobie najlepszy pocałunek na świecie? 
Pocałunek… Stres idzie w parze z ekscytacją. Okoliczności są ważne, ale przede wszystkim liczy się pewność siebie i wzajemny komfort. Co jest kluczem do ich osiągnięcia. Prawidłowa higiena jamy ustnej! I tutaj zaczynają się schody. W końcu ponad 90% z nas nie wie, czy dobrze szczotkuje zęby.

Powiedz, ile razy zastanawiałaś lub zastanawiałeś się, jak smakuje Twój pocałunek.

Niech każdy pocałunek będzie najlepszy – Best kiss ever!

Czystość, która dodaje pewności siebie

Nic nie poradzisz na stres i emocje związane z pierwszym pocałunkiem. Przyznaj, ma to swój urok, prawda ? Możesz jednak przełamać niepewność związaną z higieną jamy ustnej. Innowacyjny raport na wyświetlaczu szczoteczek z serii Oclean X (X Pro, X Pro Digital, X Pro Elite, X10) przeanalizuje Twój sposób szczotkowania i wskaże, które miejsca wymagają doczyszczenia. Dzięki temu możesz całować do woli bez obaw o czystość zębów! Kogo, jak i gdzie tylko chcesz.

Zero pominiętych miejsc...
i pocałunków

Szczoteczki soniczne Oclean z serii X posiadają inteligentny wyświetlacz, na którym zobaczysz natychmiastowy raport z jaości mycia zębów. Żeby mieć 100% czystości i pewności przy pierwszym, drugim, piątym oraz setnym pocałunku. A każdy z nich jest wyjątkowy. Dzięki Oclean nie pominiesz żadnego miejsca podczas szczotkowania i skupisz się na tym, co ważne.

Niech każdy Twój pocałunek będzie BEST KISS EVER!